O NÁS

Spolek SENIOR-PARTNER byl založen dne 27. 8. 2013 jako občanské sdružení, s cílem rozvíjet a podporovat plnohodnotný život starších občanů a seniorů v občanské společnosti. SENIOR PARTNER představuje nový rozměr poskytovaných služeb společnosti a zaměřuje se na volnočasové aktivity seniorů starších 60-ti let.

SENIOR PARTNER působí v prostorách Domu dětí a mládeže Praha 9 na Proseku. K dispozici zde máme počítačovou učebnu, keramickou dílnu, malou tělocvičnu a klubovnu. Pro kontakt se zájemci o kurzy a pro poskytování písemných informací využíváme i informační kancelář DDM Praha 9.


Spolupracujeme se zkušenými lektory a instruktory, u nichž jsme si ověřili nejen profesní odbornost, ale také schopnost pracovat se staršími lidmi a přizpůsobit jim tempo a způsob výkladu. Naším cílem jsou kurzy s pohodovou atmosférou, šité na míru dané věkové skupině. Kurzy probíhají stejně jako škola ve dvou pololetích od října do ledna a od února do května. O vánocích máme také volno a letní prázdniny máme od května do konce září.

Kromě kurzů pořádáme pro naše seniory a jejich přátele také nejrůznější společenské akce, vycházky a besedy.

napište nám

+420 731 520 585 (Praha)
prosek@senior-partner.cz